Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDEAL | Wero, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 7.004 klanten
Je ontvangt 5% korting op je eerste bestelling.

Handgemaakte & natuurlijke Zeep | Pagina 11

Chagrin Valley - Coffee & Clove Scrubby Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Coffee & Clove Scrubby Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Deze natuurlijke scrubbende, exfoliërende zeep bevat drie geweldige natuurlijke deodorizers, actieve bamboe houtskool, biologische koffie en anijs etherische olie, om de geuren van ui, knoflook, vis en zelfs benzine te verwijderen. Een geweldige zeep voor tuiniers, koks, timmerlieden, monteurs, pottenbakkers of iedereen met "handen die werken!" Lees verder»

Alepeo - Aleppo Olijfzeep Honing
3,99 incl. BTW

Alepeo Aleppo Olijfzeep Honing

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Reinig je huid natuurlijk met de Aleppo Scented Soap Bar van Alepeo. Met oorsprong in het Midden-Oosten wordt Aleppo-zeep al meer dan 2000 jaar als primaire bron van reiniging gebruikt. Gemaakt van volledig natuurlijke ingrediënten, maken zeepmeesters in Tunesië elke bar zorgvuldig met olijfolie en laurier. De zeep exfolieert zacht en laat de huid zacht en soepel aan. Lees verder»

Chagrin Valley - Chocolate & Honey Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Chocolate & Honey Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischParfumvrij

Een vochtinbrengende natuurlijke zeep verrijkt met voedende organische boters, honing, biologische fairtrade cocaopoeder en huidverzachtende chocolade. Lees verder»

Eigen merk - Domzeep
9,99 incl. BTW

Eigen merk Domzeep

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Domzeep is een lokale handgemaakte natuurzeep gemaakt in Utrecht met de Pandhof als bron van inspiratie. Lees verder»

Chagrin Valley - Honey Beer Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Honey Beer Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Biologisch

Een hydraterende natuurlijke zeep met een fantastisch schuim. De biologische honing en de hop geven deze zeep een mooie, schone geur met een vleugje zoetheid. Lees verder»

TIP: Laat je zeep goed drogen

Laat je zeep op een zeepbakje drogen en je zeep gaat veel langer mee. Gebruik altijd een zeepbakje waar het water goed weg kan lopen zodat de zeep niet in het water ligt.
Zeeplokaal - Groene Thee & Citroengras Zeep
12,95 incl. BTW

Zeeplokaal Groene Thee & Citroengras Zeep

130 gram | 9,96 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Dit is een heerlijk frisse zeep! Groene thee en etherische citroengras olie zijn fijne geuren kalmerend werken. Met deze zeep zorg je voor een soepele, gezonde huid. Lees verder»

Werfzeep - Botanische Tuinenzeep II - Bergamot & Verbena
10,75 incl. BTW

Werfzeep Botanische Tuinenzeep II - Bergamot & Verbena

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

We werken samen met de Botanische Tuinen Utrecht. Een kruisbestuiving! In de Botanische Tuinen groeit een weelde aan bijzondere planten, en daar maken we bijzondere zepen van. Deze tweede editie is gemaakt met bergamot en citroenverbena, geoogst in de Botanische Tuinen. De bergamot en verbena zijn gedestilleerd tot hydrolaat en etherische olie. Het is een heerlijke friszoete lentezeep geworden. Lees verder»

HelemaalShea - Flower Power Zeep
8,75 incl. BTW

HelemaalShea Flower Power Zeep

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Milde zeep met een bloemige geur van zoete sinaasappel, ylang ylang, roos en patchouli en drie kleuren klei. Lees verder»

Nablus Soap Company - Olijfoliezeep Lavendel
6,99 incl. BTW

Nablus Soap Company Olijfoliezeep Lavendel

100 gram Op voorraad BiologischVegan

Deze natuurlijke olijfoliezeep reinigt de huid op milde wijze. Hoofdingrediënt is hoogwaardige olijfolie, voor dit product verrijkt met waardevolle lavendelolie. De karakteristieke geur doet denken aan warme zomerdagen in de lavendelvelden van de Franse Provence. Lees verder»

Nablus Soap Company - Olijfoliezeep Dode Zee Modder
6,99 incl. BTW

Nablus Soap Company Olijfoliezeep Dode Zee Modder

100 gram
Op voorraad BiologischVegan

Deze natuurlijke olijfoliezeep met hoogwaardige olijfolie reinigt de huid op milde wijze. Voor dit product verrijkt en vermengd met de beroemde modder van de Dode Zee. Met een fijne, neutrale geur. Lees verder»

Uitgelicht

4,99 incl. BTW

Eigen merk Natuurlijke Loofah Zeepkussen / Spons

1 stuks | past in brievenbusdoos
Op voorraad

Deze zeepkussen / spons is gemaakt van Loofah. Loofah is een komkommerachtige plant, die gedroogd deze sponzen oplevert. Je kan op deze zeepkussen je zeep laten drogen en / of je kan het als spons gebruiken om jezelf te wassen. Lees verder»

Snel verzonden

Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99

Vragen?

Neem contact op met onze klantenservice

Veilig betalen

Bekijk onze betaalmogelijkheden