Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDEAL | Wero, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 7.004 klanten
Je ontvangt 5% korting op je eerste bestelling.

Handgemaakte & natuurlijke Zeep | Pagina 13

Nablus Soap Company - Olijfoliezeep Granaatappel
6,99 incl. BTW

Nablus Soap Company Olijfoliezeep Granaatappel

100 gram
Op voorraad BiologischVegan

Deze natuurlijke olijfoliezeep reinigt de huid op milde wijze. Hoofdingrediënt is hoogwaardige olijfolie, voor dit product gecombineerd met de waardevolle olie uit granaatappelpitjes. Met een fijne, boeiende geur van granaatappel. Lees verder»

Azur Natural Bodycare - Most Sensitive Zeep Bar
11,95 incl. BTW

Azur Natural Bodycare Most Sensitive Zeep Bar

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad ParfumvrijVegan

Geschikt voor de mensen met een zeer gevoelige huid. Geen geur en geen kleur; alleen maar het milde basisrecept bomvol heerlijke oliën en boters, en havermout: havermout is namelijk supergezond voor je huid! Lees verder»

Chagrin Valley - Ginger Lime & Oats Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Ginger Lime & Oats Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Deze hydraterende zeep met gember-limoengeur bezorgt je hele lichaam een ??spa-ervaring! De rijke consistentie van ongeraffineerde avocado-olie, vermengd met een flinke dosis pure sheaboter, zorgt voor een romige, huidverzorgende gezichts- of lichaamszeep. Huidverzachtende havermout exfolieert met een milde aanraking. Lees verder»

Werfzeep - Seizoenszeep zomer - Van Bos tot Bad
9,75 8,78 incl. BTW

Werfzeep Seizoenszeep zomer - Van Bos tot Bad

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad -10% korting BiologischVegan

De zomer is begonnen! Het Wickenburghse bos staat elk jaar aan het begin van de zomer in volle bloei: vol prachtige witte jasmijnbloesems. ’s Avonds geuren de struiken het sterkst, dus elk jaar plukken we de bloesem in de avondschemer. Direct erna destilleren we de bloesems in de alambiek. Lees verder»

Abzehk - Avocado Zeep | Avakado Subunu
4,99 incl. BTW

Abzehk Avocado Zeep | Avakado Subunu

125 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Handgemaakte zeep uit Turkije met avocado. Lees verder»

TIP: Laat je zeep goed drogen

Laat je zeep op een zeepbakje drogen en je zeep gaat veel langer mee. Gebruik altijd een zeepbakje waar het water goed weg kan lopen zodat de zeep niet in het water ligt.
Chagrin Valley - Activated Bamboo Charcoal Soap
15,99 incl. BTW

Chagrin Valley Activated Bamboo Charcoal Soap

160 gram | 9,99 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Een geweldige diepreinigende zeep met actieve kool voor het lichaam en gezicht gemaakt met bamboe houtskool, zeezout, bentonietklei en tea tree olie. Houtskool verwijdert vuil en puin uit de poriën. Lees verder»

Chagrin Valley - Lemon Lavender Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Lemon Lavender Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Een natuurlijke gezicht- en lichaamszeep verrijkt met biologische sheaboter, mangoboter en romige kokosmelk om de huid te kalmeren, te hydrateren en te verzachten. Lees verder»

Tadé - Plak Aleppo Zeep aan Koord
5,99 incl. BTW

Tadé Plak Aleppo Zeep aan Koord

200 gram
Op voorraad ParfumvrijVegan

Authentieke gesneden Aleppo zeep, met koord. Hypoallergeen en natuurlijk. Aleppo zeep staat al twee millennia bekend om het reinigen van de huid en om zijn antiseptische eigenschappen. Lees verder»

Syriana - Aleppo Zeep Istanbul Zwarte Musk
4,99 incl. BTW

Syriana Aleppo Zeep Istanbul Zwarte Musk

125 gram
Op voorraad Vegan

Aleppo zeep geparfumeerd met geselecteerde oosterse aroma's geïnspireerd door oude steden in het Midden-Oosten: ontdek de Black Musk van Istanbul. De zepen worden geproduceerd door Syrische vluchtelingen in Gaziantep, Turkije. 100% van de winst gaat naar kidsrainbow.org, een centrum voor Syrische vluchtelingenkinderen in Turkije. Lees verder»

Nature Bar - Zeep proefpakket / Cadeauset met 5 Mini Zeep & Shampoo Bars
22,50 incl. BTW

Nature Bar Zeep proefpakket / Cadeauset met 5 Mini Zeep & Shampoo Bars

5 x ca. 50 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Probeer onze 100% natuurlijke zeep bars uit in dit heerlijke zeep proefpakket! Elke zeep is gemaakt met 100% natuurlijke ingrediënten en vrij van chemische stoffen zoals siliconen en parabenen, waardoor ze heerlijk zacht zijn voor je huid. Lees verder»

Uitgelicht

7,99 incl. BTW

Eigen merk Aluminium Zeepdoos met uitneembaar Zeepbakje

1 stuks | past in brievenbusdoos
Op voorraad

Handig aluminium zeepblikje met uitneembaar zeepbakje met een geribbelde bodem en gaatjes om je zeep bijvoorbeeld mee te nemen naar de sportschool of op vakantie. Lees verder»

Snel verzonden

Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99

Vragen?

Neem contact op met onze klantenservice

Veilig betalen

Bekijk onze betaalmogelijkheden