Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDEAL | Wero, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 7.004 klanten
Je ontvangt 5% korting op je eerste bestelling.

Handgemaakte & natuurlijke Zeep | Pagina 5

Chagrin Valley - Shea Rose Clay Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Shea Rose Clay Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Een natuurlijke gezicht- en bodyzeep gemaakt met meer dan 35% virgin sheaboter en verrijkt met mango-boter, rozenblaadjesolie, rozebottels en romige kokosmelk. Lees verder»

Werfzeep - Koffiescrub
8,75 incl. BTW

Werfzeep Koffiescrub

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

De geur is zwaar en verwarmend en fris tegelijk door de combinatie van citroengras, patchouli, nootmuskaat, kaneel en kurkuma. Lees verder»

Alepeo - Aleppo Olijfzeep 4% laurierolie
4,99 incl. BTW

Alepeo Aleppo Olijfzeep 4% laurierolie

190 gram
Op voorraad BiologischParfumvrijVegan

Traditionele Aleppo zeepblokken. Geschikt voor de dagelijkse reiniging van haar en lichaam. De huid blijft zacht en glad vanwege de hydraterende eigenschappen van olijfolie. Lees verder»

HelemaalShea - Zeezout Zeep
8,75 incl. BTW

HelemaalShea Zeezout Zeep

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Zeep gemaakt met zout water, ook wel soleseife genoemd. Lees verder»

Werfzeep - Boszeep
11,75 incl. BTW

Werfzeep Boszeep

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Onze boszeep is een ode aan de bomen en het bos; aan het werk van onze naaldbomen-destillateur Henk die hydrolaat van grove den en douglas- of zilverspar voor ons maakt en natuurlijk aan ons Wickenburghse bos! Lees verder»

TIP: Laat je zeep goed drogen

Laat je zeep op een zeepbakje drogen en je zeep gaat veel langer mee. Gebruik altijd een zeepbakje waar het water goed weg kan lopen zodat de zeep niet in het water ligt.
Werfzeep - Kruidenzeep
9,75 incl. BTW

Werfzeep Kruidenzeep

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Bom van kruiden! De geur is krachtig, fris, en intens kruidig door de etherische oliën mix van venkel, rozemarijn, tijm, lavendel, basilicum, wortelzaad, salie en kruizemunt. Lees verder»

Werfzeep - Haverscrub
10,75 incl. BTW

Werfzeep Haverscrub

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Haver geeft een zachte, prettige scrub. In gemalen vorm is het niet alleen een natuurlijk scrubmiddel, het heeft ook een bijzonder verzorgende werking op de huid. Het verwijdert dode cellen, hydrateert en laat een beschermend laagje achter. Lees verder»

Alepeo - Aleppo Olijfzeep 12% laurierolie
5,99 incl. BTW

Alepeo Aleppo Olijfzeep 12% laurierolie

190 gram
Op voorraad BiologischParfumvrijVegan

Traditionele Aleppo zeepblokken. Geschikt voor de dagelijkse reiniging van haar en lichaam. De huid blijft zacht en glad vanwege de hydraterende eigenschappen van olijfolie. Lees verder»

Chagrin Valley - Honey Butter Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Honey Butter Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischParfumvrij

Een natuurlijke zeep wordt niet veel beter dan dit. Rijke, voedzame, vochtinbrengende biologische shea boter, cacao boter, mango boter en honing creëren een super hydraterende bar. Lees verder»

Tadé - Pain d’Alep Olijf & Laurier
3,49 incl. BTW

Tadé Pain d’Alep Olijf & Laurier

100 gram
Op voorraad ParfumvrijVegan

Pure olijf- en laurierbesolie zeep met handig touwtje, zonder extra verpakking. Deze zeep vol met antioxidanten is geschikt voor de normale huid. Lees verder»

Uitgelicht

23,96 19,17 incl. BTW

Eigen merk Bamboe Zeepbakje - 4 stuks

4 stuks | 4,79 per 1 stuk | past in brievenbusdoos Aanbieding Op voorraad

4 houten zeepbakjes gemaakt van Bamboe en met kleine rubberen voetjes zodat de zeepbakjes goed blijven staan. Een zeepbakje zorgt ervoor dat je zeep na gebruik goed kan uitlekken en drogen, zo heb je langer plezier van je zeep. Lees verder»

Snel verzonden

Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99

Vragen?

Neem contact op met onze klantenservice

Veilig betalen

Bekijk onze betaalmogelijkheden