Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDEAL | Wero, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 7.004 klanten
Je ontvangt 5% korting op je eerste bestelling.

Handgemaakte & natuurlijke Zeep | Pagina 10

HelemaalShea - Matcha Groene Thee Zeep
8,75 incl. BTW

HelemaalShea Matcha Groene Thee Zeep

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Een handgemaakte, natuurlijke zeep gemaakt met plantaardige oliën en boters zoals olijfolie, kokosolie, duurzame palmolie, Castor olie, Shea boter en mango boter. Deze milde zeep heeft een romig schuim en reinigt de huid zonder deze uit te drogen. Met lavendel en lemongrass etherische olie. Lees verder»

Loeze - Detox Actieve Kool & Munt Zeep
7,95 incl. BTW

Loeze Detox Actieve Kool & Munt Zeep

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Het lijkt een beetje vreemd om jezelf te wassen met een bijna zwarte zeep, maar écht het werkt! De opvallende kleur komt van actieve kool. Dat geeft een lichte scrub, trekt onzuiverheden aan, wast ze weg en laat je huid fris en als nieuw aanvoelen. Lees verder»

Nablus Soap Company - Olijfoliezeep Damascus Roos
6,99 incl. BTW

Nablus Soap Company Olijfoliezeep Damascus Roos

100 gram
Op voorraad BiologischVegan

Deze natuurlijke olijfoliezeep reinigt de huid op milde wijze. Hoofdingrediënt is olijfolie van hoge kwaliteit. Verrijkt met waardevolle rozenolie geeft het je een indruk van de sferen van 1001 nachten met de geur van de Damasceense roos. Lees verder»

Abzehk - Citroen Zeep | Limon Sabunu
4,99 incl. BTW

Abzehk Citroen Zeep | Limon Sabunu

125 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Handgemaakte zeep uit Turkije met citroen. Lees verder»

Chagrin Valley - Carrot & Honey Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Carrot & Honey Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Biologisch

Natuurlijk wortelsap, wortelolie, geitenmelk en ruwe honing zorgen voor een zachte, ongeparfumeerde, voedzame gezichts- en body zeep. Lees verder»

TIP: Laat je zeep goed drogen

Laat je zeep op een zeepbakje drogen en je zeep gaat veel langer mee. Gebruik altijd een zeepbakje waar het water goed weg kan lopen zodat de zeep niet in het water ligt.
Loeze - Rose Verzorgende Rozenzeep
8,95 incl. BTW

Loeze Rose Verzorgende Rozenzeep

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Rose zeep is pure verwennerij! Het is een luxe zeep met een bijzonder ingrediënt: roze klei. Roze klei voelt heel mild aan en werkt zuiverend en verzorgend. Met als resultaat: een heerlijke zachte en mooie huid! Lees verder»

Chagrin Valley - Castile & Cocoa Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Castile & Cocoa Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischParfumvrijVegan

We hebben ons castilla zeeprecept gebruikt en voedende biologische cacaoboter en babassu-olie toegevoegd om een boterachtige, milde, vochtinbrengende natuurlijke zeep te creëren. Lees verder»

Nature Bar - Sinaasappel- & Calendulazeep
9,25 incl. BTW

Nature Bar Sinaasappel- & Calendulazeep

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

De sinaasappel- en calendulazeep is perfect voor een gevoelige en geïrriteerde huid die wat extra liefde kan gebruiken. Deze handgemaakte natuurlijke zeep gebruik je voor je hele lichaam, maar ook als handzeep is deze zeep heerlijk verzorgend. Lees verder»

Chagrin Valley - Sage Mist Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Sage Mist Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Een romige, natuurlijke zeep met een warme salie kruidengeur met lichte munttonen, verrijkt met biologische sheaboter, hennepzaadolie en kokosmelk. Lees verder»

Alepeo - Aleppo Olijfzeep Groene Thee
3,99 incl. BTW

Alepeo Aleppo Olijfzeep Groene Thee

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Reinig je huid natuurlijk met de Aleppo Scented Soap Bar van Alepeo. Met oorsprong in het Midden-Oosten wordt Aleppo-zeep al meer dan 2000 jaar als primaire bron van reiniging gebruikt. Gemaakt van volledig natuurlijke ingrediënten, maken zeepmeesters in Tunesië elke bar zorgvuldig met olijfolie en laurier. De zeep exfolieert zacht en laat de huid zacht en soepel aan. Lees verder»

Uitgelicht

5,99 incl. BTW

Eigen merk Bamboe Zeepbakje Rond

1 stuks | past in brievenbusdoos
Op voorraad

Houten zeepbakje rond gemaakt van Bamboe en met kleine rubberen voetjes zodat het zeepbakje goed blijft staan. Een zeepbakje zorgt ervoor dat je zeep na gebruik goed kan uitlekken en drogen, zo heb je langer plezier van je zeep. Lees verder»

Snel verzonden

Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99

Vragen?

Neem contact op met onze klantenservice

Veilig betalen

Bekijk onze betaalmogelijkheden