Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDEAL | Wero, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 7.004 klanten
Je ontvangt 5% korting op je eerste bestelling.
Handgemaakte & natuurlijke Zeep | Pagina 13
6,99
incl. BTW
100 gram
Op voorraad
BiologischVegan
Deze natuurlijke olijfoliezeep reinigt de huid op milde wijze. Hoofdingrediënt is hoogwaardige olijfolie, voor dit product gecombineerd met de waardevolle olie uit granaatappelpitjes. Met een fijne, boeiende geur van granaatappel.
Lees verder»
11,95
incl. BTW
ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
ParfumvrijVegan
Geschikt voor de mensen met een zeer gevoelige huid. Geen geur en geen kleur; alleen maar het milde basisrecept bomvol heerlijke oliën en boters, en havermout: havermout is namelijk supergezond voor je huid!
Lees verder»
14,99
incl. BTW
160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
BiologischVegan
Deze hydraterende zeep met gember-limoengeur bezorgt je hele lichaam een ??spa-ervaring! De rijke consistentie van ongeraffineerde avocado-olie, vermengd met een flinke dosis pure sheaboter, zorgt voor een romige, huidverzorgende gezichts- of lichaamszeep. Huidverzachtende havermout exfolieert met een milde aanraking.
Lees verder»
9,75 8,78
incl. BTW
100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
-10% korting
BiologischVegan
De zomer is begonnen! Het Wickenburghse bos staat elk jaar aan het begin van de zomer in volle bloei: vol prachtige witte jasmijnbloesems. ’s Avonds geuren de struiken het sterkst, dus elk jaar plukken we de bloesem in de avondschemer. Direct erna destilleren we de bloesems in de alambiek.
Lees verder»
4,99
incl. BTW
125 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
Vegan
Handgemaakte zeep uit Turkije met avocado.
Lees verder»
TIP: Laat je zeep goed drogen
Laat je zeep op een zeepbakje drogen en je zeep gaat veel langer mee. Gebruik altijd een zeepbakje waar het water goed weg kan lopen zodat de zeep niet in het water ligt.
15,99
incl. BTW
160 gram | 9,99 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
BiologischVegan
Een geweldige diepreinigende zeep met actieve kool voor het lichaam en gezicht gemaakt met bamboe houtskool, zeezout, bentonietklei en tea tree olie. Houtskool verwijdert vuil en puin uit de poriën.
Lees verder»
14,99
incl. BTW
160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
BiologischVegan
Een natuurlijke gezicht- en lichaamszeep verrijkt met biologische sheaboter, mangoboter en romige kokosmelk om de huid te kalmeren, te hydrateren en te verzachten.
Lees verder»
5,99
incl. BTW
200 gram
Op voorraad
ParfumvrijVegan
Authentieke gesneden Aleppo zeep, met koord. Hypoallergeen en natuurlijk. Aleppo zeep staat al twee millennia bekend om het reinigen van de huid en om zijn antiseptische eigenschappen.
Lees verder»
4,99
incl. BTW
125 gram
Op voorraad
Vegan
Aleppo zeep geparfumeerd met geselecteerde oosterse aroma's geïnspireerd door oude steden in het Midden-Oosten: ontdek de Black Musk van Istanbul. De zepen worden geproduceerd door Syrische vluchtelingen in Gaziantep, Turkije. 100% van de winst gaat naar kidsrainbow.org, een centrum voor Syrische vluchtelingenkinderen in Turkije.
Lees verder»
22,50
incl. BTW
5 x ca. 50 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad
BiologischVegan
Probeer onze 100% natuurlijke zeep bars uit in dit heerlijke zeep proefpakket! Elke zeep is gemaakt met 100% natuurlijke ingrediënten en vrij van chemische stoffen zoals siliconen en parabenen, waardoor ze heerlijk zacht zijn voor je huid.
Lees verder»
Uitgelicht
14,99
incl. BTW
1 stuks | past in brievenbusdoos
Nieuw
Op voorraad
Geef je nagels een natuurlijke, langdurige en elegante look met deze unieke nagelvijl! De eeuwige nagelvijl van natuursteen uit de Pyreneeën is de ideale partner voor gezonde, perfect verzorgde nagels.
Lees verder»
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand..
Wie smeert er het puurste van het land? Jij straks! Ontvang onze groene geheimen en tover je badkamer om tot een natuurlijk paleisje.
Snel verzonden
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Verzendkosten
Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99