Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDEAL | Wero, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 7.004 klanten
Je ontvangt 5% korting op je eerste bestelling.

Handgemaakte & natuurlijke Zeep | Pagina 7

Holy Lama - Ayurvedische Kurkuma Zeep
6,95 incl. BTW

Holy Lama Ayurvedische Kurkuma Zeep

ca. 100 gram
Op voorraad Vegan

Holy Lama Naturals Kurkuma Zeep heeft van nature antibacteriële eigenschappen. Holy Lama Naturals luxe natuurlijke handgemaakte Ayurvedische zeep is populair vanwege de langdurige geur. Alle zepen zijn gemaakt met kokosolie en een unieke mix van essentiële oliën die uw zintuigen zullen ontwaken. Lees verder»

Botma & van Bennekom - Haver Scrubzeep
9,95 incl. BTW

Botma & van Bennekom Haver Scrubzeep

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Zachte scrubzeep met havermelk voor lichaam, handen en gezicht. Deze frisse haverzeep is heerlijk onder de douche voor lichaam en gezicht, maar je kunt je handen er ook mee wassen. De verkwikkende geur bestaat uit sinaasappel, grapefruit, bergamot en ylang ylang. De hoofdingrediënten zijn olijf- en kokosolie voor een natuurlijke reiniging. De gemalen havermout zorgt voor een zachte scrub en stimuleert vernieuwing van de huidcellen. Onze eigengemaakte havermelk maakt deze zeep extra romig. Lees verder»

Werfzeep - Savannezeep
9,75 incl. BTW

Werfzeep Savannezeep

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Biologisch

Deze bijzondere zeep is tot stand gekomen in samenwerking met Vogelbescherming Nederland en Cordaid: zij combineren met het project Birds, Bees & Business de bescherming van vogels, werkgelegenheid voor vrouwen in de Sahel en een rijkere biodiversiteit met onder andere... deze zeep! Lees verder»

Chagrin Valley - Chamomile & Calendula Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Chamomile & Calendula Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Biologisch

Een rijke, vochtinbrengende zeep gemaakt met huid kalmerende en helende organische kruiden die kunnen helpen verlichting te brengen van huidirritatie en jeuk veroorzaakt door eczeem, psoriasis. Lees verder»

Chagrin Valley - Coconut Shea Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Coconut Shea Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischParfumvrijVegan

Een zijdezachte natuurlijke zeep, ideaal voor de gevoelige huid, gemaakt van koudgeperste, biologische extra vierge olijfolie, biologische sheaboter en biologische kokosmelk. Lees verder»

TIP: Laat je zeep goed drogen

Laat je zeep op een zeepbakje drogen en je zeep gaat veel langer mee. Gebruik altijd een zeepbakje waar het water goed weg kan lopen zodat de zeep niet in het water ligt.
Werfzeep - Ravensara
9,75 incl. BTW

Werfzeep Ravensara

ca. 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Ravensara is één van de meest krachtige etherische oliën en ondersteunt bij verkoudheid, het heeft sterk antivirale en antibacteriële eigenschappen. De geurmelange van deze zeep werkt verhelderend, ontspannend en verwarmend. Lees verder»

Chagrin Valley - Lavender Rosemary Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Lavender Rosemary Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Organische lavendel geïnfundeerde oliën, biologische lavendelbloemen, essentiële lavendelolie en romige kokosmelk maken een huidverzorgende natuurlijke zeep met een zijdeachtig schuim! Lees verder»

HelemaalShea - Actieve kool & Citroengras Zeep
8,75 incl. BTW

HelemaalShea Actieve kool & Citroengras Zeep

100 gram | past in brievenbusdoos Op voorraad Vegan

Handgemaakte zeep met etherische olie van citroengras (ook wel lemongrass genoemd) en een vleugje gember. Lees verder»

HelemaalShea - Triple Mint Zeep
8,75 incl. BTW

HelemaalShea Triple Mint Zeep

100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad Vegan

Een handgemaakte en natuurlijke frisse zeep in een mooie aqua blauwe kleur met essentiële oliën van pepermunt, spar, jeneverbes, cederhout en kruizemunt. En kaolien klei wat de huid zacht zuivert en het absorbeert overtollig talg en verfijnt de poriën. Een echte mannenzeep maar de dames kunnen deze geur zeker ook waarderen. Lees verder»

Chagrin Valley - Fresh Aloe Soap
14,99 incl. BTW

Chagrin Valley Fresh Aloe Soap

160 gram | 9,37 per 100 gram | past in brievenbusdoos
Op voorraad BiologischVegan

Een zijdezachte, vochtinbrengende zeep met een citroenachtige geur, gemaakt met biologisch aloë vera sap en aloë vera boter in een rustgevende basis van olijfolie die je huid reinigt zonder uit te drogen. Lees verder»

Uitgelicht

7,99 incl. BTW

Eigen merk Aluminium Zeepdoos met uitneembaar Zeepbakje

1 stuks | past in brievenbusdoos
Op voorraad

Handig aluminium zeepblikje met uitneembaar zeepbakje met een geribbelde bodem en gaatjes om je zeep bijvoorbeeld mee te nemen naar de sportschool of op vakantie. Lees verder»

Snel verzonden

Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf 55,- anders vanaf 3,99

Vragen?

Neem contact op met onze klantenservice

Veilig betalen

Bekijk onze betaalmogelijkheden